- LEDVANCE

Цена
€43 75 / 85 57 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Области на приложение
- Фасади на сгради
- Входно осветление
- Вътрешни дворове, балкони
- Осветление на пътеката
- Алеи
- Предлага се с и без сензор за движение
- Корпус от неръждаема стомана
- Вид защита: IP44
- Включени са пълни аксесоари за монтаж и свързване
- Няма включени източници на светлина
- Всички електрически връзки трябва да се извършват от квалифицирано лице.
- Внимание, риск от токов удар.
- Продукт в клас на защита I. Всички електропроводими метални части на корпуса, които могат да поемат напрежение по време на работа или по време на поддръжка в случай на повреда, трябва да бъдат непрекъснато свързани към защитния заземителен проводник.
| Тегло на продукта: | 950.00 гр |
Размери:
| Дължина: | 161.00 мм |
| Височина: | 305.00 мм |
| Ширина: | 120.00 мм |
| Забележка към продукта | Максимална мощност на крушката: 60 W |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип цокъл | E27 |
| Напрежение | 220-240V |
| Форма на крушката | Свещ (C37) |
| С димер | Не |
| Смарт / Wi-Fi | Не |
| Ъгъл на разсейване (°) | 360° |
| Тегло | 0.00кг |
LED крушка LEDVANCE Endura Classic Calice Wall Sensor E27
Автоматично осветление за коридори и стълбища. Тази интелигентна LED крушка с вграден сензор за движение светва само когато е необходимо, пестейки енергия и осигурявайки удобство.
Ключови Предимства
- Сензор за движение — Вграденият сензор включва светлината при засичане на движение и я изключва след определено време, елиминирайки нуждата от ръчни ключове.
- Енергийно ефективна — LED технологията намалява консумацията на енергия до 80% в сравнение с традиционните крушки.
- Дълъг живот — Издържа до 15 000 часа, намалявайки честотата на подмяна.
- Топло бяла светлина — Създава уютна атмосфера с цветна температура 3000K.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип цокъл | E27 |
| Форма на крушката | Свещ (C37) |
| Напрежение | 220–240V |
| С димер | Не |
| Смарт / Wi-Fi | Не |
| Ъгъл на разсейване | 360° |
| Енергиен клас | A+ |
Какво има в кутията
- 1x LED крушка LEDVANCE Endura Classic Calice Wall Sensor E27
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






